Tutto Lubno

TUTTO home

INFORMACE O ubytování

1 až 4 osoby

1 ložnice

1 koupelna
1 toaleta

Vhodné pro rodiny
s dětmi

Povoleni

WiFi

U objektu

Pokud hledáte krásnou chaloupku v srdci Beskyd, přijměte naše vroucné pozvání do TUTTO house pod Lysou horou v obci Lubno (blízko Frýdlantu nad Ostravicí). Přímo z našeho ubytování si do sytosti můžete užívat výhledy na Lysou horu.

365 dní v roce je Vám k dispozici naše apartmány, jejichž kapacita je celkem 16 osob. TUTTO pronajímáme jako celek nebo i po těchto apartmánech:

Menší apartmán pro 4 osoby (Tutto home), který tvoří ložnicová část s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na pohovce. Využívat můžete také kompletně vybavenou kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Velkým benefitem je krb a možnost vyjít do zahrady přes soukromý vchod.

Větší apartmán pro 12 osob (Tutto house), který má čtyři ložnice, dvě jsou se dvěma oddělenými lůžky, dvě s manželskou postelí. Vždy v každé ložnici z uvedeného typu se nachází navíc pohovka pro dvě osoby. V apartmánu máte možnost užívání obývací místnosti s krbem, kompletně zařízené kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, koupelny se sprchovým koutem a samostatné toalety. Nechybí samostatný vchod. Více informací zde.

Každý z apartmánů jsme vybavili tak, abyste se cítili příjemně. V každém můžete využívat také televizi a posedět si u krbu. Vybavení kuchyně tvoří elektrický sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, myčka nádobí a jídelní sezení. Samozřejmou součástí během pobytu je bezplatné WiFi internetové připojení.

Věříme, že se potěšíte možností posedět si na zahradě s venkovním posezením, grilem, ohništěm a zastřešeným altánkem. Klienti oceňují trampolínu či možnost zahrát si fotbal. Během pobytu můžete užívat pračku, žehličku nebo si odložit Vaše kola a lyže do vyhrazeného prostoru. Parkování vozidel je zajištěno přímo při ubytování na oploceném parkovišti pro 7 aut.

Už teď se těšíme na to, jak strávíte pohádkový pobyt u nás. Majitelé TUTTO house.