Tutto Lubno

TUTTO house

Vybavení

1 až 12 osob

4 ložnice

2 koupelny
2 toalety

Vhodné pro rodiny
s dětmi

Povoleni

WiFi

U objektu

Větší apartmán pro 12 osob má čtyři ložnice, dvě jsou se dvěma oddělenými lůžky, dvě s manželskou postelí. Vždy v každé ložnici z uvedeného typu se nachází navíc pohovka pro dvě osoby. V apartmánu máte možnost užívání obývací místnosti s krbem, kompletně zařízené kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, koupelny se sprchovým koutem a samostatné toalety. Nechybí samostatný vchod.

Každý z apartmánů jsme vybavili tak, abyste se cítili příjemně. V každém můžete využívat také televizi a posedět si u krbu. Vybavení kuchyně tvoří elektrický sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, myčka nádobí a jídelní sezení. Samozřejmou součástí během pobytu je bezplatné WiFi internetové připojení.

Věříme, že se potěšíte možností posedět si na zahradě s venkovním posezením, grilem, ohništěm a zastřešeným altánkem. Klienti oceňují trampolínu či možnost zahrát si fotbal. Během pobytu můžete užívat pračku, žehličku nebo si odložit Vaše kola a lyže do vyhrazeného prostoru. Parkování vozidel je zajištěno přímo při ubytování na oploceném parkovišti pro 7 aut.